Kara Yolu Taşımacılığı

Kara Yolu Taşımacılığı

ISD Logistics olarak, Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında haftanın her günü karşılıklı olarak çıkışlar düzenliyoruz. Bu seferlerde haftalık ortalama 50 Mega TIR ile hem ithalat hem de ihracat taşımaları gerçekleştiriyoruz. Avrupa’daki güçlü acente ağımız sayesinde kara yolu taşımalarında kapıdan kapıya teslimat yapabiliyoruz. Çoğunlukla parsiyel yük taşımaları gerçekleştirirken, komple yük taşımacılığı ihtiyaçlarına da cevap verebiliyoruz.

Özellikle Avrupa Birliği ülkelerinde son derece sağlam bir lojistik altyapıya sahip olan şirketimiz, ağırlıklı olarak Almanya, İtalya, Fransa ile birlikte Benelüks, Balkan ve İskandinav ülkelerine hizmet vermektedir. Deneyimli ve eğitimli sürücü kadromuzun yanı sıra son teknoloji ekipman ve araçlarımız sayesinde yüklerinizi güvenli bir şekilde ve optimum sürede teslimat noktasına ulaştırıyoruz.

Lojistik sektöründe bizi farklı kılan en önemli hizmetimiz “Süper Ekspres Teslimat” taşıma çözümümüzdür. Avrupa ülkelerine yapılan uçak sevkiyatlarına alternatif olarak sunduğumuz bu hizmet sayesinde siz değerli müşterilerimize hava yolu taşımacılığı ile yarışacak kadar hızlı taşıma imkanı sağlıyoruz.

Teslimat Seçeneklerimiz

Gümrük işlemleri tamamlanmış olan gönderilerinizi aracın çıkış gerçekleştirdiği andan itibaren:

  • Süper Ekspres Teslimat ile 3 gün,
  • Ekspres Teslimat ile 4-5 gün,
  • Klasik Teslimat seçeneği ile de 6-7 gün içerisinde varış noktasına ulaştırma garantisi veriyoruz.

Hızlı ve ekonomik lojistik çözümlerimiz için bize ulaşın.