Felsefemiz

ISD Logistics olarak, yüksek kalite ve operasyonel mükemmelliğe sahip lojistik hizmetleri sunarak iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz. Avrupa’nın her noktasında güçlü bir konum elde ederek Türkiye’nin önde gelen lojistik hizmet sağlayıcıları arasında olmayı amaçlıyoruz.

Hem iş ortaklarımız hem de tedarikçilerimiz tarafından sınırsız güven duyulan bir iş ortağı olmak adına tecrübemizi, kalitemizi ve operasyonel esnekliğimizi kullanarak sektörde iyi ve kalıcı üne sahip olmak için çabalıyoruz.

Ayrıca, iş süreçleri boyunca çalışanlarımızı destekleyerek, performanslarını en üst seviyeye çıkaracak bir çalışma ortamına sahip olmalarını sağlıyoruz. Ekip arkadaşlarımızı tüm süreçlere aktif bir şekilde dahil olmaları için teşvik ediyoruz. Bu sayede sürekli gelişiyor ve daima yenilikçi çözümler sunabiliyoruz.

Uzmanlıklarımız

Taşımacılık
Depolama ve Gümrükleme
Kalite Kontrol

Güvenilir Tedarikçi

  • Taşımak ya da depolamak üzere bize emanet ettiğiniz yüklerinize gözümüz gibi bakıyoruz.
  • Müşterilerimizi iş ortağımız olarak görüyor, ilişkilerimizde karşılıklı güven duygusunu inşa etmeye özen gösteriyoruz.

Güçlü Konum

  • Yüklerinizin varış noktasına en uygun rota ile, en hızlı ve en etkin biçimde ulaşması adına yurt içindeki ve Avrupa’daki güçlü bağlantılarımızı kullanıyoruz.
  • Altyapı ve ekipman yatırımlarımızın yanı sıra, iş ortaklarımızın yükünü hafifletmek adına Avrupa’nın her noktasında bağlantılarımızı güçlendirmeye devam ediyoruz.

Yenilikçi Çözümler

  • Lojistik sektöründeki trendleri yakından takip ediyor, genç ve dinamik ekibimizle fark yaratıyoruz.
  • Çalışma arkadaşlarımızın performansını artırmak adına en uygun ortamı oluşturarak ve iş süreçleri boyunca ekip çalışmasını ön planda tutarak müşterilerimize özel çözümler üretiyoruz.

Hızlı ve ekonomik lojistik çözümlerimiz için bize ulaşın.